skip to Main Content

Çikolatadan vazgeçmek istiyorsanız, yerine tercih edebileceğiniz 4 Freeze dried besin

Çikolatadan vazgeçmek istiyorsanız, yerine tercih edebileceğiniz 4 Freeze dried besin

Kilo vermek isteyen çikolata severlere müjdemiz var. Snappy kurutulmuş besinler, çikolata tutkunlarına sağlıklı seçenekler sunuyor. Çikolatadan vazgeçmek çok zor biliyoruz. Her zaman bizi hayata döndüren, çantamız da mutlaka bir tane bulundurduğumuz, yediğimizde keyiflendiğimiz çikolata özellikle kızların vazgeçilmezlerinden.

Dondurularak kurutulmuş ürünler yüksek kalori değerlerine sahiptir. Ek olarak yiyeceklerin içinde doğal olarak yer alan tüm vitamin ve mineraller korunur. Günün koşturmasına ayak uydurabileceğiniz, ihtiyacınız olan uzun süreli yüksek performansı sağlamanıza yardımcı olur. Freeze dried besinlerde sadece %100 doğal ve taze malzemeler kullanılmıştır. Koruyucu, yapay gıda katkı maddeleri, renklendiriciler veya lezzet arttırıcılar yoktur.

 

Çikolatadan vazgeçmek isteyenlere her an çantanızda bulundurabileceğiniz 4 Freeze dried besin

Snappy Meyve Rüyası: İçeriğinde bulunan yaz meyvelerimiz ile sağlıklı bir gün geçirebilirsiniz. Yaz meyvelerinden oluşan ürünümüz, pastalarınız ve kokteylleriniz için de oldukça uygundur. 100 gr meyve rüyasında 14,52 gr lif, 63,77 gr şeker bulunmaktadır. Çikolatadan elde edeceğiniz, mutluluğu, enerjiyi ve şekeri freeze dried ürünlerle en sağlıklı şekilde elde edebilirsiniz.

Snappy Egzotik Mutluluk: İçeriğinde bulunan dondurarak kurutulmuş mandalina, kivi ve muzun çikolatanın yerini alacağını düşünüyoruz. Dondurarak kurutma yöntemi kullanıldığı için kuru meyvelerimizin şekil ve boyutları korunur, sadece lezzet olarak değil görünüş olarak da yaş meyvelere benzerler. 100 gr egzotik mutluluk da 12,53 gr lif, 5,10 gr protein, 60,70 gr şeker bulunmaktadır. Çikolatayı bırakıp kilo vermek istiyorsanız, sağlıklı atıştırmalıklara yönelmelisiniz.

Snappy Yaban Meyveleri: Freeze drying ile dondurularak kurutulan besinler, besin değerlerini kaybetmezler. İçeriğinde bulunan yaban meyveleri ile güne sağlıklı ve enerjik başlayın. Size çikolatayı aratmayacağından eminiz. 100 gr yaban meyvesinde, 44,71 gr şeker, 33,11 gr lif, 33,11 gr protein vardır.

Snappy Frambuaz: Frambuazın etkileyici tadı dondurularak kurutulmuş halinde de devam ediyor. Ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi, ekstra şeker, palm yağı ve koruyucu madde yoktur. Mısır gevreği, tahıllar ve yulaf ile de oldukça yakışan kuru frambuaz, sabahları kahvaltıda çok iyi gidecektir. 100 gr frambuazda, 33 g şeker, 9,7 g protein bulunmaktadır.

 

Aşağıdaki bilgi formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top