skip to Main Content

Diyete yardımcı freeze dried besinler

Diyete yardımcı freeze dried besinler

Yemek seçimlerinde doğru beslenme tercihleri yapabilmek ve bu tercihlerde kararlılık gerekiyor. Kötü beslenme alışkanlıklarının bize sadece kilo anlamında değil, uzun vadede sağlık açısından da zarar verdiğini kabul edip buna göre yaşamalısınız. Sigarayı, alkolü hayatınızdan uzaklaştırmalı, sağlıklı detoks sularına, sağlıklı smoothielere merhaba diyebilirsiniz. Smoothie; meyve, sebze, sağlıklı yağlar, tahılların bir araya getirilerek, pürüzsüz bir kıvama gelene kadar su, süt, kefir veya yoğurt ile karıştırılıp elde edilen vitaminli bir içecektir. Smoothiede besinlerin tüm posası içindedir ve lif bakımından zengin olduğundan oldukça faydalıdır. Freeze dried ürünlerimiz smoothieler için blenderdan geçirilebilir. Mükemmel tatlara sahip kuru meyvelerle bardağınızı süsleyebilirsiniz. Dondurularak kurutulmuş gıda fiyatları her bütçeye uygundur.

Kilolardan kurtulmaya başlamadan önce neden kilo aldığınızı belirlemeniz gerekiyor. Hangi besinin size kilo aldırdığını bulmalısınız. Doğru beslenme alışkanlıkları için öncelikle daha doğal olanlar tercih edilmeli. Daha sebze-meyve ağırlıklı beslenebilirsiniz. Şekerden ve basit karbonhidrattan, işlenmiş gıdalardan uzak olmayı ilke edinebilirsiniz. Abur cuburlarla kilo veremezsiniz. Freeze dried ürünlerimiz sizlere kilo vermenizde yardımcı olacaktır. Freeze dried ürünler ile protein ağırlıklı ara öğünler yapabilir, zararlı şekerlemelerden uzak durabilirsiniz. Zararlı şeylerin yerine faydalı ve eğlenceli şeyler koyun. Kilo vermeniz için az karbonhidrat, az yağ, çok protein şartı var ancak bu az yemek demek değildir. Faydalı ve zararsız ürünlerden yemeli, zararlılara son verdiğiniz müddetçe lezzetli diyetler yapmanız mümkün. Sağlıklı bir hayat sizin ruh halinize de iyi gelecektir. Bunu rutin haline getirmelisiniz. Freeze dried ürünlerimiz iş yerinde ve okulda öğün aralarında atıştırmanız için güzel bir seçenektir.

Buz haline gelmiş su, düşük basınç ortamında, belli belirsiz bir sıcaklık artışı durumunda doğrudan buharlaşır. Böylelikle kurumanın elde edilmesi için yüksek sıcaklıklara ihtiyaç kalmaz. Ürünlerin moleküler ve hücre yapısında yarılma vb. değişikliklere yol açmaz. İç ve dış yapısında bir bozulma meydana gelmez neredeyse ilk hallerini korurlar. Liyofilizatörleri, dondurarak kurutma maliyetinin azaltılmasına yardımcı olurken, kalite ve performansın korunmasını ve kolay olmasını sağlar ve ürünlerin ömürlerini uzatır. Freeze dried ürünlerimiz diyetinizde sizlere yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top